وب سایت شخصی محمد برزین

جایی که حالم را خوب میکند روضه است و چیزی که حالم را خوب نگه میدارد کتاب

جواب نامه مولا

پنجشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۳ ب.ظ


تو را با همان شمشیری خواهم زد...

آقاجان! نامه ات به دستم رسید و پیگیر مطالبی که فرمودید خواهم بود. قصد شکوه ندارم اما گاهی باید نوکر با مولای خود خلوتی کند، سرش را روی پای مولای خود بگذارد، درد و دلی کند و بگوید رازهایی که کسی از آن خبری ندارد.


آقاجان! چند مدتی است کشور را غرب زده هایی گرفته اند که کاش فقط مشکلشان علاقه به غرب بود. آقاجان هر چند مدت خبری از اختلاسی به گوش می رسد که  به خانواده شان در خارج از کشور پیوسته اند. آقاجان! دست درازی به بیت المال آنقدری هست که نتوان رقم درستی از آن را برای شما اعلام کنم. 


آقاجان! همین چند روز پیش، دانشگاه که باید مرکز علم آموزی و شناخت باشد به مکانی برای درخواست ابتذال تبدیل شد و صحنه ای مانند صحنه های دلخراش مدینه در فضای مجازی دست به دست چرخید. آقاجان! آن تصویر انقدر حرف دارد که دلم نمی آید دل عزیزتان را بلرزانم فقط می گویم دوباره حرف از چادر بود و زن و لگد و ...  


آقا جان! دولت دولت وعده هاست! از روز اول وعده داده و وعده داده و همین روال می خواهد ادامه پیدا کند. کشور در این هشت سال از نظر اقتصادی دارد به قرون وسطی باز می گردد، باور کنید در این دولت فقررا فقیرتر و اغنیاء غنی تر شده اند. آقا جان! منتظریم فرزندتان بازگردد، رهبرمان خیلی تنهاست. 

۰ ۰
پس برای چه انقلاب کردیم؟
زمان شاه هم که همین اوضاع بود بلکه بهتر
شما تاریخ دوران پهلوی دوم رو مرور بفرمایید 
البته پهلوی اول جای خود داره.

به زمان قاجار هم نیاز نیست نگاهی کنید. 

دو تا مبحث داریم
نظام و دولت 
نظام اسلامیه و قوانین و مقررات رو وضع کرده 
دولت اجرا کننده 

دولت رو مردم انتخاب می کنند و انتخاب مردم نقش مهمی داره 
شما دولت رجایی رو بررسی کنید و بخش کوچکی از دولت احمدی نژاد 
البته دولت خاتمی هم از نظر مباحث مالی زیاد فساد نداشت. 

یعنی اگر دولت سالم باشه چنین اتفاقی کم ممکنه 
 در ضمن بحث اختلاس های کلان در 3 دوره اخیر پیدا شده 
و یه باری هم زمان کرباسچی شهردار تهران 


بخش کوچکی از احمدی نژاد؟؟؟!!!!
اکثر اختلاس های کلان از آن زمان است ...و طرفدار احمدی نژاد انقلابیون بودند که پیشنهاد میکنم کلیپ آقای جنتی رو درباره احمدی نژاد ببینید
در قوانین اسلامی چرا انقدر اشتباه داریم بعد از40 سال؟بانک های ربا خوار که خود مراجع هم میگن
در صدا سیما که زیر نظر مستقیم رهبری است چرا انقدر غیر اسلامی است؟
اگر  نظام اسلامی آمد که مردم خودشان فرد فاقذ صلاحیت را انتخاب کنند و تاوانش را بدهند چرا این همه شهید دادیم همان شاه که بود و اخلاس هم کمتر ...
آیا از اسلام در کشور ما جز حجابی نصف و نیمه مانده؟که آن هم نباشد بهتر است
در زمان شاه چه چیز غیر اسلامی در جامعه بود جز بی حجابی و مشروب؟؟؟
بقیه چیز ها که سر جایش بود
اما الان هیچی سر جایش نیست
راستش من خودم معتقد به انقلاب و نظام اسلامی ام اما نه نظامی که چیزی از اسلامش نمانده...
سلام 
چند تا اختلاص زمان احمدی نژاد داشتیم خب خیلی کم 
نسبت به این دوره حساب بفرمایید ولی می شه گفت استارت اختلاس های بزرگ بود  و روی این موضوع بحثی نیست. 

در مرود سیستم بانکی این لینک رو مطالعه بفرمایید. 
در ضمن شما وقتی میرید حساب باز می کنید یه سری برگه در مقابل شما قرار می دهند و برای گرفتن وام هم همچنین در این برگه ها روش علت گرفتن سود و مصرف سود قید میشه و بقیه ماجرا که در حد سواد من نیست. 
من به شخصه از بانک های اینجوری وام نمی گیرم و البته پولی رو هم برای سود گرفتن در بانک نمی ذارم. تمام سرمایه ام هم در صندوق قرض الحسنه است. 
پس اگر کسی مقید به گرفتن حرام نباشه (که روی حرام بودنش حرف هست) نمی ره دنبال حرام. 

در مرود صدا و سیما رهبری فقط رییس سازمان رو مشخص می کنه و وظیفه رهبری نظارت بر سازمان نیست این جز قانونه. وظیفه مجلس و یه ارگان دیگه نظارت بر صدا و سیما هست. لطفا تحقیق بفرمایید. 
اینم قانونش :پس از اصلاحیه قانون اساسی در سال ۱۳۶۸ اصل ۱۷۵ به این صورت تغییر کرد و شورای سرپرستی منحل و شورای نظارت به جای آن تشکیل گردید:

در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، آزادی بیان و نشر افکار با رعایت موازین اسلامی و مصالح کشور باید تأمین گردد. نصب و عزل رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با مقام رهبری است و شورایی مرکب از نمایندگان رییس جمهور و رییس قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی (هر کدام دو نفر) نظارت بر این سازمان خواهند داشت. خط مشی و ترتیب اداره سازمان و نظارت بر آن را قانون معین می‌کند.[۱]

در ضمن صدا و سیما از کی انقدر غیراسلامی است؟ تعریف ما از غیر اسلامی با شما انگار دچار اختلاف هست. 

رهبری در قبل از انتخابات این چند سال بارها ملاک و معیار انتخاب مشخص کرده اند شما چقدر بر اساس معیار رای داده اید. به قول حسین قدیانی ملتی که برای زیر شکم رای بدهند مطمئنا شکم را هم از دست خواهند داد. 
نکته:» ملت رای دادند رهبری باید پاسخگو باشد. آیا وظیفه رهبری عزل رییس جمهور است؟ خیر و این وظیفه مجلس شورای اسلامی است که باز هم مردم انتخابش می کنند. یعنی اول باید مجلس به تصویب برساند بعد رهبری عزل نماید. در ضمن اگر رهبری خود مختار چنین کند عده ای نمی گویند رهبری دیکتاتور است؟ می گویند . حالا که اتفاقی نیفتاده می گویند چه برسد به آن موقع .
عزیز شما ابتدا قانون اساسی را مطالعه کنید در زمینه هایی که شبهه دارید . 

این همه شهید دادیم که اختلاس کم شود؟ اینها ربطی به هم ندارند اگر هم داشته باشند موضوع اجتماعی نیست. چرا؟ چون نظام اختلاس نمی کند شخص اختلاس می کند. در ضمن سیستم های نظارتی موظف به انجام این وظیفه اند نه رهبری.

نکته بعد اینکه شما لطف بفرمایید کتاب های بازماندگان پهلوی نوشته اند را مطالعه کنید آنوقت دیگر نمیگویید اختلاس نبود. در ضمن پولی نبود اگر بود در اختیار شاه شاهانی که شما از او یاد می کنید بود و دربار . 
ولخرجی های فرح و شاه و دریاریان و طرح اصلاحات عرضی و کاپیتالاسیون و دادن بحرین و قفقاز و جیحون و آرارات و ... بحرین  . .. 
بی خیال عزیزم . شما نگاهی به تاریخ بیندازید و بدبختی های مردم را. 
به یاد بیارید که سربازان آمریکایی کامیون کامیون دختر را در تهران سوار می کردند و ... 
 به یاد بیارید که اگر سگی آمریکایی در تهران کشته می شد چه اتفاقی رقم می خورد... 
مشکل شاه فقط فحشا و فساد و مشروب و بی حجابی نبود...
 در ضمن دستور برداشت حجاب از سمت نظام نیست در حالی که در زمان شاه به دستور ایشان کشف حجاب صورت گرفت. 
جای از بیانانتتون فرموید: همه چیز سر جایش بود؟ چه چیزی؟ ارتش وابسته و شاه وابسته ، نفت برای انگلیس و آمریکا، وزرا بهایی، شاه فراماسون، زمین در اختیار ارباب، مدرسه لا ، بیمارستان لا، دانشگاه لا، سطح علمی ، چی داشتیم که بخواد سر جاش باشه . 
بی خیال عزیزم . 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی